informace ze sportu

Vítame vas na našich sportovních strankach

Fotbal

Materazzi se přiznal !!!

Italský fotbalista Marco Materazzi přiznal, že ve finále mistrovství světa Zinédina Zidana urazil. Co přesně francouzskému kapitánovi řekl, že ho vyprovokoval k faulu, za který Zidane dostal červenou kartu, však ani tentokrát neprozradil. Odmítl jen spekulace, že by ho nazval teroristou nebo urazil jeho matku. "Byl drzý, tak jsem ho urazil," řekl dvaatřicetiletý obránce Interu Milán v rozhovoru pro Gazzettu dello Sport.

Materazzi navíc tvrdí, že konflikt začal Zidane, který prý arogantně zareagoval na to, že ho v pokutovém území krátce držel za dres. "Jestli můj dres opravdu chceš, můžeš ho dostat potom," řekl mu prý Zidane svrchu poté, co ho pohrdavě sjel pohledem.

Na to Materazzi podle svých slov reagoval urážkou. "Použil jsem slova, která jsou na fotbalových hřištích slyšet každou chvíli," tvrdí. Vehementně popřel, že by Zidana označil za teroristu.

"Jsem ignorant. Ani nevím, co islámský terorista je," řekl Materazzi. Urážka prý nesměřovala ani na soupeřovu matku. "Matka je pro mne svatá," řekl Ital.

 
Děkujeme že ste nás naštivili